תרופות באינטרנט

הזמנת תרופות באינטרנט – כמה זה בטוח?

יש טונות של חנויות מקוונות חדשות (במיוחד בתעשיית המסחר האלקטרוני) שמופיעות מדי יום, ולא רק לדברים רגילים – גם תחום התרופות כלול במגמה הדיגיטלית.

כשמדובר בקניית תרופות באינטרנט, אתה צריך להיות זהיר במיוחד. יש המון אתרים שיכולים להיראות בעלי מוניטין אבל למעשה מוכרים מוצרים לא סטנדרטיים ולא פעילים. לכן, חשוב שתדעו על הסכנות של אתרים אלו וכן כיצד להימנע מהן.

נוחות רכישה גבוהה ומפתה

לרכישת תרופות באינטרנט יש המון יתרונות; מאקמול עד ויאגרה; זוהי דרך נוחה להזמין מכל מקום, עם משלוחים עד הדלת ואפשרות לחסוך זמן. לחנויות רבות יש מחירים תחרותיים, קל יותר לקנות דחף בלי לחשוב, הם יפרסמו ללא הרף אבל הקפידו לנקוט משנה זהירות.

כרגיל הרגולציה משתרכת מאחור

בקניית תרופות דרך האינטרנט יש סכנות רבות, ביניהן ענף התוספים, יש תוספים שניתן לרכוש, שישראל לא מגדירה אותם כתוספי תזונה ואילו במדינות אחרות הם קיבלו את התווית הזו. בעצם מדובר בתוספים שלא אושרו על ידי משרד הבריאות שלנו, מה שהופך את זה לתחום פרוץ ומסוכן, לכן צריך שנהיה על המשמר בכל הנוגע להזמנת תוספים מחו"ל.

יש אמת בפרסום?

יש הרבה תעשיות בעולם של רכישת תרופות באינטרנט שידועות בהטעיות פרסומות ובהבטחות שווא גרנדיוזיות. אל תתפתו להבטחות גרנדיוזיות. לפני שאתם רוכשים מוצר, ודאו שאתם יודעים את העובדות על המוצר, תוך התחשבות בחוזקה, באישורי משרד כלשהו והאם החברה ידועה באמינות.

מחלקת בית מרקחת בחלק האחורי של חנות מקוונת. אתה מחויב על פי חוק למכור תרופות מבית מרקחת, ולכן האתר שלך צריך לפעול בפיקוח של אחד, ללא אוריינטציה רווחית. ההבדל היחיד בעת שימוש באתר מגובה בית מרקחת הוא שלאתר יהיה רישיון ממשרד הבריאות ופרטי ההתקשרות יהיו זמינים.

קונה תרופות באינטרנט? דע את הסיכונים

כאשר אתה קונה תרופות באינטרנט, אתה עלול לפעמים לקבל מידע מבלבל או לא בשפה שלך. אתה יכול גם בסופו של דבר לפגוע במישהו על ידי מתן מנת יתר או תרופה לא נכונה גם אם זה צוין בבירור בהוראות. המוצרים באיכות נמוכה והם לא בטוחים, פריטים שפג תוקפם, זיופים, ואתה לא בטוח מה אתה קונה. חשוב לשים לב לאותיות הקטנות כי אתה עלול להסתכן.

בדיקת אמינות – המלצות וביקורות

כן, הדרך הטובה ביותר לוודא שחנות אמינה היא לשאול אותם או לדבר עם לקוחות קודמים ולראות מה יש להם לומר. לפעמים רכישה מאתר אינטרנט יכולה להיראות קשה. התהליך לוודא שאתה קונה ממוכרים בעלי מוניטין נועד להגן עליך ולוודא שהעסקאות שלך יעברו בצורה חלקה. רק הקפד לעשות קצת מחקר באתר לפני הרכישה ולעקוב אחר הפרוטוקול שלהם.